Vlerësimi: 6.1/10

PëRMBLEDHJE

Five houses, one bus stop, cows and nothing but fields. 24-year-old Christin lives on the farm of her long-term boyfriend Jan. The exciting post-reunification years that defined her childhood are long gone. Her relationship is loveless. She keeps the cherry liqueur close at hand. In the shimmering heat of summer, time seems to stand still – until 46-year-old wind energy engineer, Klaus, arrives.

Fotot

No One's with the CalvesNo One's with the CalvesNo One's with the CalvesNo One's with the CalvesNo One's with the CalvesNo One's with the Calves

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.