poster

Darling.Sister

Bruder Schwester Herz (2019)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

PëRMBLEDHJE

Franz and Lilly run their father's cattle farm together. While Franz is perfectly happy with his life as a cowboy, Lilly dreams of a bigger life. That's when she meets Chris, a musician, with whom she starts a romantic affair.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.