Der Mustervater - Allein unter Kindern

Der Mustervater - Allein unter Kindern (2004)

Komedi | Gjermani
Regjia: Dagmar Hirtz

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

PëRMBLEDHJE

Stefan is a successful company manager and father. Suddenly his life changes due to difficult circumstances, he is fired from his job and his wife returns to her old profession; then, Stefan starts the search for opportunities and...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.