poster

Vorstadtrocker

Vorstadtrocker (2015)

Komedi | Gjermani
Regjia: Martina Plura

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

PëRMBLEDHJE

Journalist Viktor has lost his job at a large investigative magazine and ekes out his existence as a househusband in the suburbs cleaning and cooking, and diapering and tending his daughter Nele. Wife Alex provides the family inco...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.