poster

Der Vamp im Schlafrock

Der Vamp im Schlafrock (2001)

Komedi | Gjermani
Regjia: Berno Kürten

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.5/10

PëRMBLEDHJE

A successful writer tries to maneuver between motherly responsibilities and marital problems while working on her new novel.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.