Luises Versprechen

(2010)

Dramë | Gjermani
Regjia: Berno Kürten

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

PëRMBLEDHJE

Luise was there for her husband and their two children her whole life. In the meantime, however, daughter Charlotte and son Daniel have long since grown up and are able to stand on their own two feet. And since the death of her be...

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.