Maria Bamford: Weakness Is the Brand

Maria Bamford: Weakness Is the Brand (2020)

Regjia: Robert Cohen

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.6/10

PëRMBLEDHJE

Maria Bamford is back and subjectively better than ever! Weakness is her brand, so get ready to feel much better about yourself. This Lady Dynamite explodes onstage (after 2 (two) naps with her husband Scott and 2 old, pillowy dogs). Let her be the poor example from which your greatness can be determined.

Aktorët
KOHëZGJATJA: 75 min

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.