Bride of Re-Animator

Bride of Re-Animator (1990)

Horror, Komedi, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Brian Yuzna

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

Herbert West once again revives the dead. This time, he brings Dan's ex-girlfriend's heart back inside a 'perfect' body. Dr. Hill returns as the evil nemesis who lost his head.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.