The Hug

The Hug (2018)

Horror, Fantashkencë, Dokumentar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

An animatronic panda at a rundown pizza place seems to be out of order… until little Aden gives it a hug.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.