Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Ishte në kanal:

FOX  RAI 2  ORF1  

Episodi vijues:

Nesër
11:20
Man with a Plan 3, Ep. 2
e mërkurë
11:15
Man with a Plan 3, Ep. 3
e enjte
04:45
Man with a Plan 3, Ep. 1
e enjte
11:15
Man with a Plan 3, Ep. 4
e premte
04:00
Man with a Plan 3, Ep. 2
e premte
04:20
Man with a Plan 3, Ep. 3
e premte
04:40
Man with a Plan 3, Ep. 4
e premte
11:20
Man with a Plan 3, Ep. 5
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.