poster

Bombshell

Bombshell (2019)

Biografi, Drame | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jay Roach

Ku të shikojmë
In cinema from 26.12.19
Cineplexx

SYNOPSIS

Punonjësit femra në Fox News marrin një kulturë toksike mashkullore, duke çuar në rrëzimin e mogut të mediave Roger Ailes.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.