PËRMBLEDHJE

Nicole Muñoz, Kenny Wormald. Një vajzë e pasionuar pas kërcmimit modern, pranohet në kampin veror të një shkolle baleti që është në kërkim të një vizioni të ri për të shpëtuar nga problemet finaciare...

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.