SYNOPSIS

Dastin është një djalosh shumë i këndshëm, i dashuruar me Aleksis, një kolegen e tij. Por kur vajza i thotë se dëshiron që ata të jenë vetëm miq, ai punëson shokun e tij të dhomës, Tank, një djalë i pamoralshëm dhe llafazan, të cilin e punësojnë djemtë që i kanë lënë të dashurat dhe ai i nxjerr në një takim që shndërrohet për faqe të zezë që vajzat të kthehen menjëherë në krahët e ish të dashurve. Ai del me Aleksis, e cila pa e menduar shumë vendos se ka nevojë të argëtohet, ndaj dhe Tank e shikon veten në mëdyshje. Nuk di në duhet të pranojë propozimin e Aleksis, apo ti qëndrojë besnik shokut të tij. Gjithçka bëhet më e vështirë kur afron dasma e motrës së Aleksis. Tank kërkon këshillën e babait të tij, sepse edhe Dastin e dashuron Aleksis. Pyetja e vetëvlerësimit kërkon përgjigje.

RECOMMENDATIONS
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  nesër
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • SKAUTISTËT AVENTURIERË (2010)

  nesër
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • VRAPO (2013)

  nesër
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
 • SKEJT DERI NË VDEKJE (2008)

  nesër
  image
  Dy adoleshentë të apasionuar pas skateboard bëhen dëshmitarë të vrasjes së një shpërndarësi të njohur narkotikësh. Si të mos mjaftonte e gjitha kjo, krimi u krye...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.