Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(18 Voto)

Fotot

Hirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e KrishtlindjesHirushja e Krishtlindjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kuajt e Las Vegasit (1979)

  e premte
  image
  Një kauboi i kthyer në model, papritur gjen dashurinë teksa përpiqet të rifitojë respektin për veten në këtë komedi romantike. Soni Stil (Robert Redford) është...
 • Jeta Spektakolare (2013)

  e premte
  image
  Sater Kili jeton të tashmen. Ai punon në një dyqan veshjes, është i dhënë pas alkolit dhe festive dhe ska asnjë plan per të ardhmen. Takimi me vajzën e mirë Eimi...
 • Parlor, Bedroom and Bath (1931)

  Sot
  image
  Jeff wants to get married to Virginia, but Virginia won't marry until her older, hard-to-please sister Angelica gets married off first. Jeff pretends that a shy,...
 • Grand Hotel Ekselsuar (1982)

  Sot
  image
  Grand Hoteli i Stresës, i drejtuar nga Tadeus, feston 50 vjetorin e aktivitetit të tij me një pritje madhështore dhe të ftuar ekstravagantë, historitë e të cilëve...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.