PëRMBLEDHJE

Kalvini dëshiron të behet një basketbollist i famshëm. 1 dite ai do te gjeje 1 pale atlete qe s'jane aspak si te tjerat. Ato do te bejne magjine dhe Kalvini do ta gjeje veten mes brohorimave te tifozeve duke i sjelle fitoren skuadres se tij.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kthimi i fitimtarëve (2005)

  image
  Një model i veçantë rakete bie gabimisht në zonen më të rrezikshme të lagjes dhe një grup shokësh do të ndërmarrin misionin e veshtire që ta shtien në dorë....
 • Skautistët aventurierë (2010)

  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • Fëmijë pa kufij (2010)

  image
  Për Ashtonin, viti i parë i gjimnazit është vërtetë i vështirë. Vetëm Çeleste dhe Beka, do të jenë mikeshat e tij, në të gjithë shkollën. Por takimi i rastësishëm...
 • Kampi i skautëve (2009)

  image
  16 vjeçari Jork Hajes, udhëheqësi i trupës së zbulimit të Dragoit të Zjarrit, kthehet në kampin Rakhouta për kampin e tij të skautëve javën e fundit. Jorku është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.