Содржина

Еден од најуспешните серијали на анимирани филмови во светот се враќа со најголемата хумористична авантура досега. Кога одамна изгубениот татко на По одеднаш се појавува, тие заедно патуваат во еден таен рај на пандите за да се запознаат со еден куп урнебесни нови панда-ликови. Но, кога негативецот Кај почнува да патува низ Кина, поразувајќи ги сите кунг-фу мајстори, По мора да го стори невозможното, да научи како да обучи цело село од неговите забавни и трапави браќа да станат кунг-фу борачи!

Слики

Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3Кунг фу панда 3

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Кунг Фу Панда: Тајните на свитокот (2016)

  image
  Тигрица, змија, мајмун, жерав и богомолка се трансформираат од потполни странци во петте легендарни кунг фу воини.
 • Кунг фу панда 2 (2011)

  image
  По го живее својот сон како Воинот Змеј, штитејќи ја Долината на мирот, заедно со своите пријатели и кунг-фу мајстори наречени „Бесна петорка“ – Тигрицата,...
 • Кунг фу панда (2008)

  image
  По е ентузијаст, голем по раст и малку е трапав. Тој е и најголемиот љубител на кунг фу во околината, што не е баш корисно кога по цел ден работи во семејната...
 • Мегаум (2010)

  image
  Мегаум е најбрилијантниот супер негативец во светот... а и најмалку успешниот. Низ годините, тој се обидува да го освои Метро Сити на секој можен начин. Секој...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.