SERIALE Faqja 1

 • Rudina

  e hënë

  27.3.23

  05:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Ora Shtatë

  e hënë

  27.3.23

  07:00

  Ora Shtatë

  Ora Shtatë

  Emisioni i mëngjesit i cili sjell storie unike dhe kuriozitete për vendin dhe personazhe shqiptare. Të ftuar në studio për të promovuar vepra kulturore por edhe për të diskutuar mbi ngjarjet aktuale

 • Aldo Morning Show

  e hënë

  27.3.23

  07:00

  Aldo Morning Show

  Aldo Morning Show

  Dielli lind ndryshe në TVKLAN, në 7 pa 1 minutë! Të lodhur apo të palodhur nga gjumi i natës, nga e djeshmja me halle e strese, Aldo ju fton të zgjohemi me buzeqeshje, me qeshje, me nënqeshje, dhe më kryesorja. me një...

 • Shije Shtepie

  e hënë

  27.3.23

  07:30

  Shije Shtepie

  Shije shtepie

  Emision edukues - informues - argetues me zn.Tefta dhe Katerina Trungu. Cdo dit me recetat e thjeshta dhe mbi te gjitha ekonomike te Zj.Vjollca duke edukuar amvisat si te ushqehemi shndetshm. Rubrika te ndryshme me te...

 • Shije Shtepie

  e hënë

  27.3.23

  10:00

  Shije Shtepie

  Shije shtepie

  Emision edukues - informues - argetues me zn.Tefta dhe Katerina Trungu. Cdo dit me recetat e thjeshta dhe mbi te gjitha ekonomike te Zj.Vjollca duke edukuar amvisat si te ushqehemi shndetshm. Rubrika te ndryshme me te...

 • Rudina

  e hënë

  27.3.23

  12:15

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Ora e pasdites

  e hënë

  27.3.23

  16:30

  Ora e pasdites

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites më unik në vend ku ju sjell kronika mbi të rejat inovative, krijimet e të rinjëve, të arriturat kulturore, kuriozitete, të ftuar e receta ditore.

 • Ftesë në Pesë

  e hënë

  27.3.23

  17:00

  Ftesë në Pesë

  Ftesë në 5

  "Ftesë në pesë" është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara...

 • Rudina

  e hënë

  27.3.23

  17:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Top story

  e hënë

  27.3.23

  21:00

  Top story

  Top Story

  Programi i debatit politik dhe temave të forta. Autor dhe moderator: Grida Duma

 • Rudina

  e martë

  28.3.23

  05:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Ora e pasdites

  e martë

  28.3.23

  05:15

  Ora e pasdites

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites më unik në vend ku ju sjell kronika mbi të rejat inovative, krijimet e të rinjëve, të arriturat kulturore, kuriozitete, të ftuar e receta ditore.

 • Ftesë në Pesë

  e martë

  28.3.23

  05:25

  Ftesë në Pesë

  Ftesë në 5

  "Ftesë në pesë" është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara...

 • Aldo Morning Show

  e martë

  28.3.23

  07:00

  Aldo Morning Show

  Aldo Morning Show

  Dielli lind ndryshe në TVKLAN, në 7 pa 1 minutë! Të lodhur apo të palodhur nga gjumi i natës, nga e djeshmja me halle e strese, Aldo ju fton të zgjohemi me buzeqeshje, me qeshje, me nënqeshje, dhe më kryesorja. me një...

 • Ora Shtatë

  e martë

  28.3.23

  07:00

  Ora Shtatë

  Ora Shtatë

  Emisioni i mëngjesit i cili sjell storie unike dhe kuriozitete për vendin dhe personazhe shqiptare. Të ftuar në studio për të promovuar vepra kulturore por edhe për të diskutuar mbi ngjarjet aktuale

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.