SERIALE Faqja 1

 • Lola dhe numrat

  e mërkurë

  24.4.24

  16:25

  Lola dhe numrat

  Lola and the Numbers

  Lola, vajza e vogël aktive është vazhdimisht në lëvizje dhe është gjithmonë e gatshme të llogarisë së bashku me "Shokët e saj Numra" nga 1 deri në 10. Le të numërojmë me ta!

 • Format gjeometrike

  e mërkurë

  24.4.24

  16:27

  Format gjeometrike

  Shaping Up

  Format gjeometrike të buzëqeshura dhe të lumtura prezantohen para audiencës së re dhe nga formimi i objekteve të ndryshme ato ndihmojnë në zhvillimin e njohjes së bebeve.

 • Monika dhe Rudi 2

  e mërkurë

  24.4.24

  16:28

  Monika dhe Rudi 2

  Monica and Rudy

  The little girl teaches her parrot to repeat the sounds of the city.

 • SRECICA

  e mërkurë

  24.4.24

  16:30

  SRECICA

  Sreća Sreća Srećica

  Srećica daje korisne savete i neguje osnovne životne postulate među kojima su dobrota, plemenitost, ljubaznost, iskrenost, pravdoljubivost i ljubav! Ukoliko volite da pevate, igrate, zabavljate se i radujete svakom...

 • Hubbi dhe miqtë

  e mërkurë

  24.4.24

  16:30

  Hubbi dhe miqtë

  Hubbi and Friends

  Këta punëtorë fshatarë po kalojnë shumë aventura argëtuese ndërsa rregullojnë gjithçka, madje edhe ato që nuk janë thyer fare.

 • Briko dhe Hipo

  e mërkurë

  24.4.24

  16:30

  Briko dhe Hipo

  Briko

  Briko dhe Hepi janë gati për një aventurë! Jeta u sjell atyre një kuti misterioze dhe argëtuese, ata transformojnë dhe riciklojnë objektet e përditshme që kjo kuti e fuqishme ofron. Bashkohuni me ta për një kërkim...

 • Shkolla e Rosave

  e mërkurë

  24.4.24

  16:32

  Shkolla e Rosave

  DuckSchool

  Në një kopsht ne pyll, kafshët e vogla të lezetshme - banorët e vegjël të pyllit, mësojnë bazat e vetëdijës mjedisore nga Miss Sunshine, mësuesi i tyre i zanash.

 • Kopshti i lumtur

  e mërkurë

  24.4.24

  16:32

  Kopshti i lumtur

  Happy Garden

  Në "Kopshtin e Lumtur" pemët, perimet dhe bimët rriten. Fidanët shfaqen nga farat, pastaj lulet, gjethet dhe të lashtat kërcejnë për t'ju argëtuar. Para se krijesat e vogla të natyrës të thonë lamtumirë, ata ju...

 • Shkolla e Rosave

  e mërkurë

  24.4.24

  16:34

  Shkolla e Rosave

  DuckSchool

  Në një kopsht ne pyll, kafshët e vogla të lezetshme - banorët e vegjël të pyllit, mësojnë bazat e vetëdijës mjedisore nga Miss Sunshine, mësuesi i tyre i zanash.

 • Format gjeometrike

  e mërkurë

  24.4.24

  16:34

  Format gjeometrike

  Shaping Up

  Format gjeometrike të buzëqeshura dhe të lumtura prezantohen para audiencës së re dhe nga formimi i objekteve të ndryshme ato ndihmojnë në zhvillimin e njohjes së bebeve.

 • Klara me ngjyra

  e mërkurë

  24.4.24

  16:36

  Klara me ngjyra

  Color Clara

  Klara është një vajzë kameleonike e jashtëzakonshme. Ajo jeton në xhungël në një shtëpi të vogël dhe duke ndryshuar ngjyrën e saj, ajo mund të kthejë ngjyrën e duhur objekteve me ngjyrë të rreme dhe krijesave të gjalla.

 • Ducky Adventures

  e mërkurë

  24.4.24

  16:37

  Ducky Adventures

  Ducky Adventures

  Ducky Adventures brings the ducktv brand figure to life. Through the everyday adventures of Ducky, we learn about the daily activities of toddlers in a cute and fun way. The stories are created with the support of...

 • Sa më lartë aq më mirë

  e mërkurë

  24.4.24

  16:38

  Sa më lartë aq më mirë

  Higher The Better

  Dy shokët, Kiteko, gjirafë kokëfortë dhe Umi, vëzhgojnë jetën e përditshme të të vegjëlve. Nga fëmijët ata mund të mësojnë shumë: aktivitete të përditshme, aventura udhëtimesh në terren dhe bëjnë shumë argëtim ndërsa...

 • Ekipi i kukullave në shpëtim

  e mërkurë

  24.4.24

  16:39

  Ekipi i kukullave në shpëtim

  Doll Team to The Rescue

  Belli i vjen në ndihmë të gjithëve në pyll - kangurit Fido dhe ariu Lilo e ndihmojnë atë.

 • Risto Gusto

  e mërkurë

  24.4.24

  16:41

  Risto Gusto

  Risto Gusto

  Let's have a look on Basil's, Yam's and Oregano's restaurant and peek out what goodies are made in the kitchen of Risto Gusto. There will be no question of what is healthy and what is unhealthy, because our favorites...

Emri « 1 2 3 ... 453 454 455 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.