SERIALE Faqja 1

 • Aramızda Kalsın

  e enjte

  25.4.24

  02:30

  Aramızda Kalsın

  Aramızda Kalsın (2013)

  Is it fairy tale real? Can life of a thirty-year-old widow with two children, who have never gone to another life in their lives, turn into a fun fairy tale? Yadigar had to see some nightmares before he could live...

 • Igra sudbine

  e enjte

  25.4.24

  02:36

  Igra sudbine

  Igra sudbine (2020)

  Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and barely gets by. When the nurse who switched the two of them...

 • Are You the One?

  e enjte

  25.4.24

  02:40

  Are You the One?

  Are You the One (2014)

  A cringe worthy challenge invites the guys' exes to dish some dirt. Gio and Stephen finally get the truth about Julia.

 • Srca divljega Pantanala

  e enjte

  25.4.24

  02:43

  Srca divljega Pantanala

  Pantanal (2022)

  A family saga about the Leôncio and the Marruá clans, set in one of the richest ecosystems in the world.

 • Brusko

  e enjte

  25.4.24

  02:45

  Brusko

  Μπρούσκο (2013)

  Achilleas and Melina, both celebrating their bachelor parties, fall in love at first sight. They spend a night together in Athens and then go back to their normal lives. Melina lives in Crete and Achilleas in Cyprus....

 • Natalia

  e enjte

  25.4.24

  02:55

  Natalia

  Contra Viento y Marea (2005)

  Natalia Rios është një vajzë e re dhe e bukur, e cila jeton me teto Inesin dhe bashkëshortin e saj pervers, Arkadion, i cili e shet atë te disa keqbërës. Kur Natalia arrin të arratiset dhe rikthehet, e gjen teton në...

 • Romancë në Derën Ngjitur

  e enjte

  25.4.24

  03:00

  Romancë në Derën Ngjitur

  Çatı Katı Aşk (2020)

  Serial/ Komedi/ Romancë: Ateshi dhe Jasemini arrijnë të marrin me qira papafingon, por me një kusht. Të paguajnë qiranë e 6 muajve. Ajshen merr vesh se qiramarrësi ri është Ateshi, djali që i vardiset. Ndërkohë Samiu...

 • Brusko

  e enjte

  25.4.24

  03:00

  Brusko

  Mprousko (2013)

  Achilleas and Melina, both celebrating their bachelor parties, fall in love at first sight. They spend a night together in Athens and then go back to their normal lives. Melina lives in Crete and Achilleas in Cyprus....

 • Keshtjella

  e enjte

  25.4.24

  03:15

  Keshtjella

  Castle (2009)

  Serial kandidat për 4 çmime Emmy dhe fitues i 18 çmimeve të tjera televizive! Pasi një vrasës serial përdor si frymëzim romanet mister të shkrimtarit Riçard Kasel, ai bashkohet me një grup hetuesish për të zgjidhur...

 • Mbretëresha e natës

  e enjte

  25.4.24

  03:25

  Mbretëresha e natës

  Gecenin Kraliçesi (2016)

  Kartalli është një jetim i rritur nga Azizi, burri që në fakt ka vrarë babain e tij. Kartalli martohet me të bijën e Azizit, Esran, por pasi bie në dashuri me Selinin ai ndjehet i detyruar të ndahet me të.

 • Safir

  e enjte

  25.4.24

  03:40

  Safir

  Safir

  Yaman and Feraye, who have been in a great love hidden from everyone since childhood, have very little time left before their reunion. With the return of the family's eldest son Ates and the reunion of the entire...

 • Dashuri e Plagosur

  e enjte

  25.4.24

  03:40

  Dashuri e Plagosur

  Vatanım Sensin (2016)

  Serial/ Dramë: Azizja kujdeset për të lënduarit nga trazirat në qytet. Leoni vendos të largohet nga Izmiri në Athinë, pasi ndihet i lodhur nga lufta. Xhevdeti e zbulon vrasësin e bojaxhiut grek. Ç'do të bëjë komandanti?

 • Natalia

  e enjte

  25.4.24

  03:45

  Natalia

  Contra Viento y Marea (2005)

  Natalia Rios është një vajzë e re dhe e bukur, e cila jeton me teto Inesin dhe bashkëshortin e saj pervers, Arkadion, i cili e shet atë te disa keqbërës. Kur Natalia arrin të arratiset dhe rikthehet, e gjen teton në...

 • Miris kiše na Balkanu

  e enjte

  25.4.24

  03:54

  Miris kiše na Balkanu

  Miris kiše na Balkanu (2010)

  Trials and tribulations of a Jewish family from Sarajevo during turbulent times between 1914 and 1945.

 • Brusko

  e enjte

  25.4.24

  03:55

  Brusko

  Mprousko (2013)

  Achilleas and Melina, both celebrating their bachelor parties, fall in love at first sight. They spend a night together in Athens and then go back to their normal lives. Melina lives in Crete and Achilleas in Cyprus....

Emri « 1 2 3 ... 88 89 90 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.