SERIALE Faqja 1

 • Mimo dhe Bobo

  e shtunë

  13.4.24

  10:09

  Mimo dhe Bobo

  Mimo and Bobo

  Mimo, ariu i vogël i lezetshëm panda dhe shoku i tij besnik Bobo, majmuni prezantojnë botën tek ne përmes aventurave të tyre.

 • Pak Mani dhe aventura me fantazma

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  Pak Mani dhe aventura me fantazma

  Pac-Man and the Ghostly Adventures (2013)

  Pac-Man saves Pac World from ghosts with his friends Cyli and Spiral.

 • Livadhi

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  Livadhi

  Happy Meadow

  Ejani në pyll me ne për të vizituar miqtë tanë të vegjël! Dy lepuj të lumtur, Sari dhe Nati po argëtohen shumë. Së bashku me ta, prezantohet edhe livadhi ku ata ndjehen të lumtur.

 • Autobusi i vogël Tajo

  e shtunë

  13.4.24

  10:11

  Autobusi i vogël Tajo

  Tayo the Little Bus (2010)

  Tajo është miku juaj më i ri...Ai është vërtetë shume i vecantë...Ndaj ju ftojmë të ndiqni aventurat e një autobuzi të vogël ngjyrë blu dhe miqve të tij shumë gazmor, të cilët do ju mësojnë shumë gjëra të reja...

 • Klara me ngjyra

  e shtunë

  13.4.24

  10:12

  Klara me ngjyra

  Color Clara

  Klara është një vajzë kameleonike e jashtëzakonshme. Ajo jeton në xhungël në një shtëpi të vogël dhe duke ndryshuar ngjyrën e saj, ajo mund të kthejë ngjyrën e duhur objekteve me ngjyrë të rreme dhe krijesave të gjalla.

 • Leo the Wildlife Ranger

  e shtunë

  13.4.24

  10:13

  Leo the Wildlife Ranger

  Leo the Wildlife Ranger (2020)

  Kyle is kept awake all night by a mysterious screech that seems to echo throughout the Tasmanian forest. The rangers are on it! After Katie deciphers an audio recording that Kyle sent, they're able to identify the...

 • Sippi Sappi

  e shtunë

  13.4.24

  10:14

  Sippi Sappi

  Sippi Sappi

  Tregime lozonjare të dy fëmijëve, Sippi dhe Sappi ndërsa gjenden në pushime në fshat.

 • Claytime

  e shtunë

  13.4.24

  10:14

  Claytime

  Patamuse (2018)

  Discover the poetic universe of Clay Time, aiming 3 to 5 years old, where young viewers are invited to develop their imagination with a universal activity: modeling clay. Through a series of sweet 3 minutes stories,...

 • Pixie 2

  e shtunë

  13.4.24

  10:14

  Pixie 2

  Pixie 2

  Shihni botën magjike të Lilali, një magjistar i vogël dhe mësoni fjalë të shkurtra, e të thjeshta angleze me të!

 • Finn dhe Fianna

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Finn dhe Fianna

  Finn and Fianna

  Fin dhe Fianna studiojnë me kuriozitet mjedisin e tyre, ku edhe marrin shumë njohuri duke luajtur dhe duke përdorur shqisat e tyre.

 • Lucas the Spider

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Lucas the Spider

  Lucas the Spider (2021)

  Lucas the Spider follows the adventures of a big hearted, impossibly cute little jumping spider in a human-sized suburban home. This happy, inquisitive, music-loving, 4 year old wants us to join him as he explores and...

 • Baby Shark's Big Show

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Baby Shark's Big Show

  Baby Shark's Big Show! (2023)

  A brash young Baby Shark puts the life skills he learns from his parents to the test in his own backyard - which just happens to be the ocean!

 • Infinity Nado

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Infinity Nado

  Infinity Nado (2022)

  Infinity Nado is an animation series that explores the story of a mysterious phenomenon which happened 15 years ago. Somewhere on the planet Earth, a gyro-type tower suddenly falls from the sky, along with 20 Infinity...

 • Craig of the Creek

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Craig of the Creek

  Craig of the Creek (2018)

  Grab your toilet-paper sword and follow best friends Craig, JP and Kelsey as they explore their neighbourhood creek - a boundless kid-run world!

 • Lola dhe numrat

  e shtunë

  13.4.24

  10:16

  Lola dhe numrat

  Lola and the Numbers

  Lola, vajza e vogël aktive është vazhdimisht në lëvizje dhe është gjithmonë e gatshme të llogarisë së bashku me "Shokët e saj Numra" nga 1 deri në 10. Le të numërojmë me ta!

Emri « 1 2 3 ... 693 694 695 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.