SERIALE Faqja 1

 • Marasli

  e mërkurë

  24.4.24

  00:50

  Marasli

  Maraşlı (2021)

  Marasli (BurakDeniz) is a retired soldier turned bookstore owner. For Marasli, life changed drastically after his daughter is shot. One day, the beautiful Mahur (AlinaBoz) enters Marasli's bookstore and on that same...

 • Velvet

  e mërkurë

  24.4.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • STOP

  e mërkurë

  24.4.24

  01:00

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • RREZE DRITE rts i natës

  e mërkurë

  24.4.24

  01:05

  RREZE DRITE rts i natës

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  Në të njëjtën ditë që Elif mendon të fillojë procesin e birësimit, ajo merr një telefonatë të papritur nga spitali për ta informuar se burri i saj kishte qenë në një aksident. Elif kalon nga trishtimi në habi të madhe...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Osmani

  e mërkurë

  24.4.24

  01:45

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  Seriali turk me i kushtueshem i te gjitha koherave me veshje dhe skenografi mbreselenese. Me aktorin me te famshem dhe me te paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmerie ne cdo episod te tij si seriali me e...

 • FAVORI rts i natës

  e mërkurë

  24.4.24

  01:50

  FAVORI rts i natës

  İyilik (2022)

  Rrënimi i martesës së lumtur së Neslihanes filloi me një favor që ajo bëri. Episodi I ri sonte 20:20

 • Kiks Kosova

  e mërkurë

  24.4.24

  02:00

  Kiks Kosova

  Kiks Kosova

  Mirë se vjen në Republikën e Kiksit!

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  02:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Context

  e mërkurë

  24.4.24

  02:25

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Produkcioni i jashtëm (RSE)

  e mërkurë

  24.4.24

  02:30

  Produkcioni i jashtëm (RSE)

  Produkcioni i jashtëm (RSE)

  Produkcioni i jashtëm.

 • Gallate me Arben Ahmetin

  e mërkurë

  24.4.24

  02:30

  Gallate me Arben Ahmetin

  Gallate me Arben Ahmetin

 • Tokë e hidhur

  e mërkurë

  24.4.24

  02:30

  Tokë e hidhur

  Bir Zamanlar Çukurova (2018)

  Nje histori dashurie legjendare qe fillon ne Stamboll gjate viteve '70 dhe vazhdon ne tokat pjellore te Cukuroves, permes sprovave te se keqes, ambicjes dhe tiranise. Jilmaz dhe Zylejha, perfundojne ne tokat e...

 • Osmani

  e mërkurë

  24.4.24

  02:50

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  The series will focus on the life of Osman Bey, the son of Ertugrul Gazi and the founder of the Ottoman Empire.

 • Context

  e mërkurë

  24.4.24

  03:05

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

Emri « 1 2 3 ... 30 31 32 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.