SERIALE Faqja 1

 • Kviz Soccer šampion

  e mërkurë

  24.4.24

  16:45

  Kviz Soccer šampion

  Soccer šampioni

  Kviz veština i znanja u oblasti fudbala.

 • Avrupa'dan Futbol

  e mërkurë

  24.4.24

  18:45

  Avrupa'dan Futbol

  Avrupa'dan Futbol (2021)

 • Inside City

  e mërkurë

  24.4.24

  23:00

  Inside City

  Inside City

  Kako izgleda biti igrač Mančester Sitija? Ova emisija donosi najbolji uvid u život profesionalnog fudbalera sa igračima pod povećalom kamera dok se pripremaju za utakmice koje slede u nastavku sezone.

 • ŠPANSKA LIGA: La Liga World, fudbal

  e enjte

  25.4.24

  03:00

  ŠPANSKA LIGA: La Liga World, fudbal

  LaLiga World

  Lajme nga LaLiga e futbollit spanjoll.

 • ENGLESKA LIGA: PL Moments, fudbal

  e enjte

  25.4.24

  05:45

  ENGLESKA LIGA: PL Moments, fudbal

  Premier League Moments

  Moments will combine archive and first person testimony to revisit the very best games, goals, players and performances from the last 30 years.

 • Avrupa'dan Futbol

  e enjte

  25.4.24

  08:25

  Avrupa'dan Futbol

  Avrupa'dan Futbol (2021)

 • ITALIJANSKA LIGA: Full Impact, fudbal

  e enjte

  25.4.24

  18:00

  ITALIJANSKA LIGA: Full Impact, fudbal

  Serie A Full Impact

  All the goals and talking points from the latest action in Serie A.

 • ENGLESKA LIGA: PL Moments, fudbal

  e enjte

  25.4.24

  18:30

  ENGLESKA LIGA: PL Moments, fudbal

  Premier League Moments

  Moments will combine archive and first person testimony to revisit the very best games, goals, players and performances from the last 30 years.

 • FULL IMPACT Serie A (PREMIERE)

  e enjte

  25.4.24

  19:30

  FULL IMPACT Serie A (PREMIERE)

  Serie A Full Impact

  Buletin i përjavshëm në lidhje me sfidat kryesore, protagonistët dhe statistikat e veçanta të kampionatit italian të futbollit

 • ŠPANSKA LIGA: La Liga Best 11: fudbal

  e enjte

  25.4.24

  23:30

  ŠPANSKA LIGA: La Liga Best 11: fudbal

  LaLiga Best 11

  On LaLiga Best 11, nine LALIGA legends are invited to choose their ideal eleven.

 • Avrupa'dan Futbol

  e premte

  26.4.24

  03:20

  Avrupa'dan Futbol

  Avrupa'dan Futbol (2021)

 • Avrupa'dan Futbol

  e premte

  26.4.24

  08:45

  Avrupa'dan Futbol

  Avrupa'dan Futbol (2021)

 • FULL IMPACT Serie A (RTS)

  e premte

  26.4.24

  18:00

  FULL IMPACT Serie A (RTS)

  Serie A Full Impact

  Buletin i përjavshëm në lidhje me sfidat kryesore, protagonistët dhe statistikat e veçanta të kampionatit italian të futbollit

 • Kviz Soccer šampion

  e premte

  26.4.24

  22:30

  Kviz Soccer šampion

  Soccer šampioni

  Kviz veština i znanja u oblasti fudbala.

 • Inside City

  e diel

  28.4.24

  06:00

  Inside City

  Inside City

  Kako izgleda biti igrač Mančester Sitija? Ova emisija donosi najbolji uvid u život profesionalnog fudbalera sa igračima pod povećalom kamera dok se pripremaju za utakmice koje slede u nastavku sezone.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.