SERIALE Faqja 1

 • DOKUMENTAR

  e shtunë

  28.5.22

  20:00

  DOKUMENTAR

 • Gjurme Shqiptare 8

  e shtunë

  28.5.22

  20:10

  Gjurme Shqiptare 8

  Gjurme Shqiptare

 • AKREPI - Serial Turk

  e shtunë

  28.5.22

  20:20

  AKREPI - Serial Turk

 • Trashalluqja e bukur

  e shtunë

  28.5.22

  20:30

  Trashalluqja e bukur

 • Friends

  e shtunë

  28.5.22

  22:35

  Friends

  Friends (1994)

 • Odeon Show

  e shtunë

  28.5.22

  22:40

  Odeon Show

 • Shkrimtari i Padukshëm

  e shtunë

  28.5.22

  23:38

  Shkrimtari i Padukshëm

  Ghostwriter (2019)

  Për të zgjidhur enigmën e dedektivit të famshëm privat Ouen Kuin,fëmijët duhet të hyjnë në libër dhe të bëhen personazhe të tij.

 • Soni Mes Yjesh

  e diel

  29.5.22

  00:05

  Soni Mes Yjesh

  Sonny with a Chance (2009)

  Në betejën e vazhdueshme mes aktorëve të dy serialeve, Çad Dilan vendos se mënyra më e mirë për të fituar është të ndajë dhe pushtojë. Me këtë ai nënkupton të largojë Sonin nga pjesa tjetër e aktorëve, që atij i duket...

 • Balkan Project

  e diel

  29.5.22

  01:05

  Balkan Project

  Balkan Project

 • Pet Show

  e diel

  29.5.22

  02:00

  Pet Show

  Pet Show

 • Amerikanet

  e diel

  29.5.22

  02:00

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • VAJZA NE DRITARE

  e diel

  29.5.22

  03:30

  VAJZA NE DRITARE

  Camdaki kiz (2021)

 • Kojota

  e diel

  29.5.22

  03:35

  Kojota

  Señora Acero (2014)

 • Familja ime

  e diel

  29.5.22

  03:40

  Familja ime

  Familja ime

  Emisioni i vetmi i llojit te tij ne vend ku ne fokus ka familjen. Tema per mireqenien e femijeve, raporteve sociale e informacioneve shendetesore.

 • LULE TE VETMUARA serial

  e diel

  29.5.22

  04:00

  LULE TE VETMUARA serial

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Serkan je optužio Ejlul za poruku. Njih dvoje na rubu su prekida. Djevojke žele pomoći Ejlul pa kreću u potragu za osobom koja je napisala poruku, no čini se kako ju je Songul pronašla. Hoće li Zejno priznati što je...

Emri « 1 2 3 ... 9 10 11 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.