SERIALE Faqja 1

 • Praktična žena

  e premte

  23.2.24

  10:58

  Praktična žena

  Praktična žena (2023)

  Emisija "Praktična žena" donosi toplinu i jednostavan pristup životu kroz kuhinju i ukusna jela, zabavu, goste iznenađenja, kao i niz praktičnih saveta o lepoti, zdravlju, porodici i kući. Za lakšu i lepšu...

 • Revisited

  e premte

  23.2.24

  11:40

  Revisited

  Revisited

  We return to places which have been in the news - often a long time ago, sometimes recently - to see how local people are rebuilding their lives.

 • Fashion Films

  e premte

  23.2.24

  12:00

  Fashion Films

  Fashion Films

  Sit back, relax and enjoy a handful of experimental narrative fashion films with top models starring, it’s one of the most artistic ways to follow the latest collections!

 • Sfida Imobiliare

  e premte

  23.2.24

  12:27

  Sfida Imobiliare

  Sfida Imobiliare

  Ne fokus te ketij emisioni eshte sfida dhe prezantimi i ofertave me te mira te tregut imobiliar

 • Fashion Films

  e premte

  23.2.24

  12:30

  Fashion Films

  Fashion Films

  Sit back, relax and enjoy a handful of experimental narrative fashion films with top models starring, it’s one of the most artistic ways to follow the latest collections!

 • Bridal

  e premte

  23.2.24

  13:00

  Bridal

  Bridal

  Grab a clue on what's going on in the world of brides before you hit a salon! Enjoy a wide array of high fashion choices, undeniably romantic and decidedly feminine.

 • Zwischen Tüll und Tränen

  e premte

  23.2.24

  13:00

  Zwischen Tüll und Tränen

  Zwischen Tüll und Tränen (2020)

 • 150 minuta

  e premte

  23.2.24

  13:10

  150 minuta

  150 minuta (2016)

  Popodnevna kafa je uvek slađa uz dobar TV magazin. Svojevrsni spoj aktuelnih vesti, zanimljivosti iz sveta poznatih, životnih tema o zdravlju, ishrani, lepoti, roditeljstvu, kulturi, čini okosnicu popodnevnog...

 • Bridal

  e premte

  23.2.24

  13:30

  Bridal

  Bridal

  Grab a clue on what's going on in the world of brides before you hit a salon! Enjoy a wide array of high fashion choices, undeniably romantic and decidedly feminine.

 • IN AND OUT-Emision Showmiz

  e premte

  23.2.24

  13:30

  IN AND OUT-Emision Showmiz

  In and out

  Të rejat nga showbizi, intervista pse jo edhe thashetheme të gjitha këto tashmë do të vijnë përmes emisionit më të ri që ka nisur transmetimin në RTV21 , “In and Out”, nën udhëheqjen e Granit Miftarit. Të mërkurën të...

 • Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?

  e premte

  23.2.24

  14:00

  Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?

  Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn? (2021)

  Im Zentrum jeder Folge der tägliche Doku-Soap stehen jeweils zwei Elternteile und ihre gleichaltrigen Kinder. Sie besuchen sich gegenseitig für einen Tag, vergleichen ihr Herangehen und kritisieren auch. Allerdings...

 • My Living

  e premte

  23.2.24

  14:00

  My Living

  My Living

  Ne kete episod do te sjellim keto personazhe: Olesia Leco - Autore e librit "Bonton"; Sada Peca - Stiliste; Renato Mekolli - Kuzhinier dhe sipermarres "Umami";

 • 150 minuta - nastavak

  e premte

  23.2.24

  14:10

  150 minuta - nastavak

  150 minuta (2016)

  Svojevrsni spoj aktuelnih vesti, zanimljivosti iz sveta poznatih, životnih tema o zdravlju, ishrani, lepoti, roditeljstvu, kulturi, čini okosnicu novog popodnevnog magazina. U svakom izdanju otvara se tema dana,...

 • 150 minuta - nastavak

  e premte

  23.2.24

  15:10

  150 minuta - nastavak

  150 minuta (2016)

  Svojevrsni spoj aktuelnih vesti, zanimljivosti iz sveta poznatih, životnih tema o zdravlju, ishrani, lepoti, roditeljstvu, kulturi, čini okosnicu novog popodnevnog magazina. U svakom izdanju otvara se tema dana,...

 • Tirana Street Style - Emisioni 2

  e premte

  23.2.24

  15:38

  Tirana Street Style - Emisioni 2

  Tirana Street Style

  Një emision që sjell trendet më të fundit në rrugët e Tiranës, shopping dhe sugjerime mode për të patur një look "Street Style"

Emri « 1 2 3 ... 13 14 15 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.