SERIALE Faqja 1

 • 72 orë pas krimit 12

  e premte

  24.5.24

  23:12

  72 orë pas krimit 12

  72 Hours True Crime (2003)

  Në botën e krimit, hetimet, mund të zgjasin me vite... Por prova thelbësore duhet të gjendet brenda 72 orëve të para... Hetues dhe ekspertë ligjorë, në kërkim për të zgjidhur çështjet më të bujshme në Kanada, gjatë 72...

 • Familja e Superheronjve

  e premte

  24.5.24

  23:20

  Familja e Superheronjve

  The Thundermans (2013)

  Fibi dhe Maksi kërkojnë të shpëtojnë nga "fansat" e tyre më të çmendur, Gideon dhe Sara të cilët nga dashuria, kanë ngritur tenda në oborrin e shtëpisë së tyre. Në shtëpi, Kloi arrin t'i japë lamtumirën batanijes së...

 • Alienët e lashtësisë

  e premte

  24.5.24

  23:20

  Alienët e lashtësisë

  Ancient Aliens (2009)

  Cdo ditë e më shumë, shtohen zërat se në të shkuarën jemi vizituar nga qenie jashtëtokësore? Por a ka prova? Kush ishin? Nga vinin? Çfarë lanë pas? Ku shkuan? A do të kthehen, apo kurrë s'kanë ikur?

 • Familja e Superheronjve

  e premte

  24.5.24

  23:45

  Familja e Superheronjve

  The Thundermans (2013)

  Fibi dhe Maksi janë paraqitur si të këqij në një pikturë murale në shkollë. Ata bëhen bashkë dhe bëjnë çmos ta ndryshojnë. Billi fiksohet pas kërcimit "Dab", por Nora bëhet bashkë me Koloson që t'ia heq këtë fiksim.

 • Mendje Kriminale

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Mendje Kriminale

  Criminal Minds (2017)

  Based in Quantico, Virginia, the Behavioral Analysis Unit (B.A.U.) is a subsection of the F.B.I. Called in by local Police departments to assist in solving crimes of a serial and/or extremely violent nature where the...

 • Hannibal

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Hannibal

  Hannibal (2013)

  Explores the early relationship between the renowned psychiatrist and his patient, a young FBI criminal profiler, who is haunted by his ability to empathize with serial killers.

 • NCIS

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  NCIS

  NCIS (2003)

  Ready or Not: The team's Thanksgiving plans are put on hold while they track an international arms dealer in D.C. who recently murdered an MI-5 officer who was Sloane's friend.

 • Shpejtësi dhe çmenduri: Spiunë në timon

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Shpejtësi dhe çmenduri: Spiunë në timon

  Fast & Furious: Spy Racers (2019)

  Heart-pounding action as a group of teenagers led by Tony Toretto, following in the footsteps of his cousin Dom, are recruited by a government agency to infiltrate an elite racing league serving as a front for a...

 • Dosjet e të vdekurve

  e shtunë

  25.5.24

  00:00

  Dosjet e të vdekurve

  The Dead Files (2015)

  Stivi dhe Emi hetojnë një shtëpi të Pitsburg, ku një familje e tmerruar po mundohet nga një qenie e rrezikshme. Ata gjejnë prova të jetës tragjike të ish-pronarit.

 • Familja e Superheronjve

  e shtunë

  25.5.24

  00:10

  Familja e Superheronjve

  The Thundermans (2013)

  Djemtë nisen për kamping që t'u vërtetojnë vajzave se nuk janë frikacakë dhe se mund të rezistojnë në natyrën e egër. Vajzat përfitojnë nga rasti për të organizuar një festë. Koloson e përjashtojnë në të dyja rastet,...

 • Murdoch Mysteries

  e shtunë

  25.5.24

  00:15

  Murdoch Mysteries

  Murdoch Mysteries (2024)

  Now acting inspector, Murdoch investigates a prominent scientist who staged his own death.

 • Lulet e Braktisura

  e shtunë

  25.5.24

  00:15

  Lulet e Braktisura

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • Phrogging: Hider in My House

  e shtunë

  25.5.24

  00:15

  Phrogging: Hider in My House

  Phrogging: Hider in My House (2022)

  It tells first-hand accounts of survivors sharing the most skin-crawling, twisted, and terrifying stories.

 • Shpejtësi dhe çmenduri: Spiunë në timon

  e shtunë

  25.5.24

  00:25

  Shpejtësi dhe çmenduri: Spiunë në timon

  Fast & Furious: Spy Racers (2019)

  Heart-pounding action as a group of teenagers led by Tony Toretto, following in the footsteps of his cousin Dom, are recruited by a government agency to infiltrate an elite racing league serving as a front for a...

 • The Crimson Rivers

  e shtunë

  25.5.24

  00:25

  The Crimson Rivers

  Les rivières pourpres (2018)

  Following the Guernon case in the mid 2000s, captain Pierre Niémans was transferred to the head of the Central Office against violent crime (OCCS). This new confidential unit deals with the most complex cases, where...

Emri « 1 2 3 ... 77 78 79 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.