KINEMA

  • Streltsov
    Në kinema prej 19.11.20

    Streltsov

    Streltsov (2020)

    Në moshën njëzet vjeçare, Eduard Streltsov ka gjithçka që mund të ëndërrojë: talentin, paratë, famën dhe dashurinë. Ai është ylli në rritje i futbollit sovjetik. I gjithë vendi pret fitore nga ekipi kombëtar në Kupën...

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.