KINEMA Faqja 1

 • Vrite Babagjyshin
  Në kinema prej 1.4.21

  Vrite Babagjyshin

  Fatman (2020)

  Një Babagjysh i ashpër, joortodoks po lufton për të shpëtuar biznesin e tij në rënie. Ndërkohë, Billy një 12 vjeçar i lënë pas dore dhe i parakohshëm, punëson një njeri të goditur për të vrarë Babagjyshin pasi mori...

 • Raja dhe dragoi i fundit
  Në kinema prej 1.4.21

  Raja dhe dragoi i fundit

  Raya and the Last Dragon (2021)

  Në një mbretëri të quajtur Kumandra, një Tokë e rimagjinuar si e banuar nga një qytetërim antik, luftëtarja Raya është shumë e vendosur për të gjetur dragoin e fundit.

 • Krudët, një epokë e re
  Në kinema prej 25.3.21

  Krudët, një epokë e re

  The Croods: A New Age (2020)

  Krudët, familja e parë prehistorike, po kërkojnë një vend të sigurt për ta quajtur shtëpi. Ata zbulojnë një parajsë që plotëson të gjitha nevojat e tyre, por ka një problem. Një tjetër familje jeton atje, një familje...

 • Të Dua Të Mirën
  Në kinema prej 25.3.21

  Të Dua Të Mirën

  I Care a Lot (2020)

  Një kujdestare mashtruese ligjore që zbraz kursimet e banorëve të moshuar në pavijonin ku punon, has në probleme kur një grua që ajo përpiqet të mashtrojë rezulton të jetë më shumë sesa në dukje është.

 • Tom and Jerry
  Në kinema prej 18.2.21

  Tom and Jerry

  Tom and Jerry (2021)

  Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.

 • Kujtime italiane
  Në kinema prej 11.2.21

  Kujtime italiane

  Made in Italy (2020)

  Një artist udhëton nga Londra në Itali me djalin e tij, për të shitur shtëpinë që trashëgoi nga gruaja e tij e ndjerë.

 • The Stand In
  Në kinema prej 21.1.21

  The Stand In

  The Stand In (2020)

  Historia e një aktoreje komedie të pakënaqur ku vendos t'i ndërroj vendet me një vajzë ambicioze e cila ngjan shumë me të.

 • Bye Bye Morons
  Në kinema prej 14.1.21

  Bye Bye Morons

  Adieu les cons (2020)

  Një grua e sëmurë rëndë përpiqet të gjejë fëmijën e saj të humbur prej kohësh me ndihmën e një burri përmes një arkivisti të verbër.

 • The Wedding Unplanner
  Në kinema prej 7.1.21

  The Wedding Unplanner

  Hasta que la boda nos separe (2020)

  2019, City of Madrid (Madrid, center to Spain and country's capital). Marina is a woman unable to believe in love after her father was unfaithful to her mother Lourdes when she was a child, but who works as successful...

 • Shpirti
  Në kinema prej 25.12.20

  Shpirti

  Soul (2020)

  Një muzikant që ka humbur pasionin e tij për muzikën transportohet jashtë trupit të tij dhe duhet të gjejë rrugën e kthimit me ndihmën e një shpirti të një foshnje që mëson për veten e saj.

 • The Elfkins
  Në kinema prej 17.12.20

  The Elfkins

  Die Heinzels - Rückkehr der Heinzelmännchen (2019)

  Elfkins legjendarë të Këlnit ishin xhuxhat që ndihmonin zejtarët fshehurazi natën, derisa ata u dëbuan nga gruaja e ligë e një rrobaqepësië, 200 vite më parë. Kjo është historia e rikthimit të tyre.

 • Friendsgiving
  Në kinema prej 26.11.20

  Friendsgiving

  Friendsgiving (2020)

  Molly dhe Abbey, së bashku me grupin e tyre të shoqërisë organizojnë një darkë komike dhe tërësisht kaotike për festën e ditës së Falemnderimeve.

 • Në trupin e vrasësit
  Në kinema prej 12.11.20

  Në trupin e vrasësit

  Freaky (2020)

  Pasi ndërroi trupat me një vrasës serial të çmendur, një vajzë e re në shkollën e mesme zbulon se ka më pak se 24 orë para se ndryshimi të bëhet i përhershëm.

 • 10 Days without Mom
  Në kinema prej 5.11.20

  10 Days without Mom

  10 jours sans maman (2020)

  Antoine është shefi i burimeve njerëzore të një kompanie të madhe. Kur gruaja e tij vendos të shkojë në pushime dhe ta lërë atë me përgjegjësinë e katër fëmijëve të tyre, ai mendon se do të jetë e lehtë. Por Antoine e...

 • Jeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit
  Në kinema prej 15.10.20

  Jeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit

  The Personal History of David Copperfield (2019)

  Një vështrim modern i përrallës klasike të Charles Dickens për një jetim të ri i cili është në gjendje të triumfojë mbi shumë pengesa.

Emri « 1 2 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.