KINEMA Faqja 1

 • I Vetëm
  Në kinema prej 1.4.21

  I Vetëm

  Alone (2020)

  Pas vdekjes së burrit, një grua niset në një udhëtim, por rrëmbehet nga një vrasë gjakftohtë. Pasi arrin të arratiset në pyje, ajo do të mundohet me të gjitha instiktet e saj për të shpëtuar nga ndjekësi i saj i cili...

 • Vrite Babagjyshin
  Në kinema prej 1.4.21

  Vrite Babagjyshin

  Fatman (2020)

  Një Babagjysh i ashpër, joortodoks po lufton për të shpëtuar biznesin e tij në rënie. Ndërkohë, Billy një 12 vjeçar i lënë pas dore dhe i parakohshëm, punëson një njeri të goditur për të vrarë Babagjyshin pasi mori...

 • Nobody
  Në kinema prej 1.4.21

  Nobody

  Nobody (2021)

  Një kalimtar i rastit që ndërhyn për të ndihmuar një grua e cila ngacmohet nga një grup burrash, bëhet objektivi i një zoti hakmarrës të drogës.

 • Goxilla kundër Kongut
  Në kinema prej 25.3.21

  Goxilla kundër Kongut

  Godzilla vs. Kong (2021)

  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.

 • Të Dua Të Mirën
  Në kinema prej 25.3.21

  Të Dua Të Mirën

  I Care a Lot (2020)

  Një kujdestare mashtruese ligjore që zbraz kursimet e banorëve të moshuar në pavijonin ku punon, has në probleme kur një grua që ajo përpiqet të mashtrojë rezulton të jetë më shumë sesa në dukje është.

 • Një Nënë e Sëmurë
  Në kinema prej 18.3.21

  Një Nënë e Sëmurë

  Run (2020)

  Një adoleshente e shkolluar në shtëpi fillon të dyshojë se e ëma po mban një sekret të errët prej saj.

 • Hajduti i ndershëm
  Në kinema prej 18.3.21

  Hajduti i ndershëm

  Honest Thief (2020)

  Tom një hajdut me famë, pasi dashurohet me Anin, vendos të vetëdorëzohet dhe të shlyejë detyrimet e tij kriminale. Përpjekjet e tij për një jetë të ndershme, shfrytëzohen nga FBI për ta futur në kurth.

 • Horizon Line
  Në kinema prej 11.3.21

  Horizon Line

  Horizon Line (2020)

  Një çift që udhëton me një avion të vogël për në një dasëm në një ishull tropikal, duhet të luftojë për mbijetesë, pasi piloti i tyre pëson një sulm në zemër.

 • Songbird
  Në kinema prej 4.3.21

  Songbird

  Songbird (2020)

  Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën. Përqendrimi bëhet rreth një grup njerëzish të cilët luftojnë pengesat që aktualisht po pengojnë shoqërinë: sëmundjet, ligji ushtarak, karantina dhe vigjilentët.

 • Ndërsimi
  Në kinema prej 25.2.21

  Ndërsimi

  Unhinged (2020)

  Fituesi i çmimit Oskar, Russel Crowe në një thriller psikologjik mbi ekuilibrin e brishtë të një shoqërie të shtyrë në limite. Pas një konfrontimi me një burrë të paqëndrueshëm në trafik, një grua bëhet shënjestra e...

 • Ava
  Në kinema prej 18.2.21

  Ava

  Ava (2020)

  Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich. Ava është një vrasëse e punësuar nga një organizatë misterioze për të ekzekutuar persona të profilit të lartë. Pasi një punë shkon tmerrësisht keq, shënjestra e rradhës...

 • Come Play
  Në kinema prej 4.2.21

  Come Play

  Come Play (2020)

  Prindërit luftojnë për ta shpëtuar djalin e tyre kur një krijesë misterioze përdor pajisjet e tij elektronike për të hyrë në botën tonë.

 • Hollësitë
  Në kinema prej 28.1.21

  Hollësitë

  The Little Things (2021)

  Los Anxhelos, 1990. Dy detektivë bashkojnë forcat në kërkimin e një vrasësi serial që po terrorizon qytetin, por njëri prej tyre nuk e di që hetimi i bën jehonë të kaluarës së tjetrit.

 • Porosia e fundit
  Në kinema prej 21.1.21

  Porosia e fundit

  The Marksman (2021)

  Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djali të ri meksikan i cili arratiset me dëshpërim nga vrasësit e kartelit që e kanë ndjekur atë në SH.B.A.

 • Vajza me të ardhme
  Në kinema prej 14.1.21

  Vajza me të ardhme

  Promising Young Woman (2020)

  Një grua e re, e traumatizuar nga një ngjarje tragjike nga e kaluara e saj, kërkon hakmarrje ndaj atyre që kalojnë rrugën e saj.

Emri « 1 2 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.