KINEMA

 • Goxilla kundër Kongut
  Në kinema prej 25.3.21

  Goxilla kundër Kongut

  Godzilla vs. Kong (2021)

  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.

 • Songbird
  Në kinema prej 4.3.21

  Songbird

  Songbird (2020)

  Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën. Përqendrimi bëhet rreth një grup njerëzish të cilët luftojnë pengesat që aktualisht po pengojnë shoqërinë: sëmundjet, ligji ushtarak, karantina dhe vigjilentët.

 • Tenet
  Në kinema prej 29.9.20

  Tenet

  Tenet (2020)

  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.