PëRMBLEDHJE

POTJERA is a competitive format television quiz in which four competitors answer questions of general knowledge...

Fotot

PotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjeraPotjera

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.