FILMAT Page 2

 • Lumturia nuk vjen vetëm

  e hënë

  24.2.20

  17:32

  Lumturia nuk vjen vetëm

  Sasha i do miqtë dhe pianon e tij. Netëve, ai luan në një klub xhazi dhe josh vajza të bukura. Ai jeton jetën si të vijë dhe është në kërkim të kënaqësisë. Nuk vë zile zgjimi, nuk ka angazhime, nuk paguan taksa....

 • Iriqët

  e hënë

  24.2.20

  18:20

  Iriqët

  Bobi një iriq mendjemadh, pas një dyluftimi do të humbasë kujtesën. Që nga ky cast, ai do të nis një udhëtim misterioz që do ta ndryshojë përgjithmonë.

 • Sezoni i hakmarrjes

  e hënë

  24.2.20

  18:25

  Sezoni i hakmarrjes

  Film Aksion

  Robert De Niro, John Travolta. Thellë në një pyll, nje ish ushtarak amerikan, miqësohet me një turist evropian, pa e ditur se ai është një ish ushtar serb, i vendosur për ta vrarë...

 • Bukuria e shpirtit

  e hënë

  24.2.20

  18:33

  Bukuria e shpirtit

  Drame; Toni Servillo, Carlo Verdone, Sabrina Ferilli: Një këndvështrim në jetën e pasanikëve në kryeqytetin e Italisë, në Romë. Xhepi është një shkrimtar, i cili ka shkruar vetëm një roman shumë kohë më parë, por që...

 • Anplagghed në kinema

  e hënë

  24.2.20

  18:50

  Anplagghed në kinema

  Tre komedianët italianë, të shoqëruar edhe nga Silvana Fallisi, në skenë si 3 astronautë dhe 1 robot, të cilët shkojnë në një planet tjetër dhe në mënyrën më qesharake përshkruajnë jetën në tokë...

 • E dua atë

  e hënë

  24.2.20

  19:20

  E dua atë

  Dunkan dhe Ani janë një çift prej 15 vitesh: ai është i marrosur pas një muzikanti, i cili është zhdukur nga skena, Taker Krou, ndërkohë që Ani është e fiksuar për të bërë një fëmijë. Kur Dunkan arrin të marrë një...

 • Planeti i nente

  e hënë

  24.2.20

  19:20

  Planeti i nente

  Në të ardhmen njerëzimi ka filluar kolonizimin e planeteve të tjerë. Një infermiere bashkohet me një toger për të shpëtuar të bijën dhe botën nga një mashtrim i fshehtë që kërkon shkatërrimin e gjithçkaje.

 • Martesa ime greke

  e hënë

  24.2.20

  19:24

  Martesa ime greke

  Një vajzë e thjeshtë e detyruar të punojë në biznesin e familjes dhe të kufizohet nga origjina e saj greke. Jeta e saj do të ndryshojë krejt papritur kur ajo vendos të dalë jashtë kornizave të familjes së saj dhe...

 • Sferat e Dragoit

  e hënë

  24.2.20

  19:50

  Sferat e Dragoit

  Dikur, në një tokë të magjepsur, jetone një mësues i moshuar me emrin Gohan. Plaku gjeti një foshnje të brakstisur dhe e rriti si djalin e tij. Tani djali i rritur, i njohur si Goku duhet të kujdeset për pronën...

 • Xhek Riçer

  e hënë

  24.2.20

  20:00

  Xhek Riçer

  Film Aksion

  Tom Cruise. Kur 5 njerëz të pafajshëm vriten nga një snajper, provat të çojnë tek nje i dyshuar, i arrestuar nga policia. Por gjatë pyetësorit, i dyshuari jep vetëm një përgjigje: 'Sillni Xhek Riçer'... Kush është në...

 • Blinki Bill

  e hënë

  24.2.20

  20:05

  Blinki Bill

  Blinki Bill është një koala e vogël, por me fantazi të madhe... Blinki është nisur në një mision shumë të rëndësishëm... A do ta gjejë ai babain e tij të humbur prej vitesh...?

 • Thjesht... e ndërlikuar

  e hënë

  24.2.20

  20:30

  Thjesht... e ndërlikuar

  Meryl Streep, Alec Baldwin, Steve Martin. Një grua bie në dashuri me ish burrin e saj tashmë të martuar me dikë tjetër, ndërkohë që një arkitekt, bie në dashuri me të. Duket histori konfuze, por është thjesht... e...

 • E paedukata

  e hënë

  24.2.20

  21:00

  E paedukata

  Ch.Grace Moretz; S.Lane; F.Goodluck: Kamerun është një adoleshente që zbulon tërheqjen e saj nga femrat dhe për këtë gjë duhet të përballet me komunitetin religjoz fetar. Pas vdekjes së prindërve të saj në një...

 • Dupleks

  e hënë

  24.2.20

  21:00

  Dupleks

  Një shkrimtar me emrin Alex dhe gruaja e tij, Nensi u shpërngulën në një apartament dykatësh në Bruklin, Nju Jork. Në katin e sipërm të banesës jetonte një grua e moshuar, e cila në fillim u duk mjaft e këndshme. Por...

 • Borebardha dhe Mbreteresha

  e hënë

  24.2.20

  21:00

  Borebardha dhe Mbreteresha

  princesha e burgosur nga njerka e saj, arratiset nga burgu. Mbreteresha dergon njerezit e saj per ta kapur, me ne krye nje gjahtar vendas. Pasi e kap Borebardhen, gjahtari zbulon se mbreteresha e ka mashtruar dhe e...

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.