FILMAT Page 1

 • Muni, rojtari i henes

  e mërkurë

  26.2.20

  00:35

  Muni, rojtari i henes

  Kur forcat e së keqes grabisin Diellin nga rojtari i tij, një krijesë e vogël e caktuar si rojtar i Hënës dhe një vajzë prej dylli e ndihmojnë të kthejë gjithçka si më parë, para se balanca e natës me ditën të prishet...

 • I huaji i përsosur

  e mërkurë

  26.2.20

  00:40

  I huaji i përsosur

  Halle Berry Bruce Willis Giovanni Ribisi: Një gazetare merr persiper te zbuloi gjithçka rreth nje biznesmeni, Herrison Hill, i cili dyshohet per vrasjen e shoqes se saj me te mire. Ajo shtiret sikur eshte e joshur nga...

 • Trekëndësh dashurie

  e mërkurë

  26.2.20

  00:52

  Trekëndësh dashurie

  Drame; Aaron Taylor-Johnson, Taylor Kitsch, Blake Lively: Beni, një prodhues paqësor i marijuanës dhe miku i tij, Çoni, një ish marins, merren me kultivimin e marijuanës më të mirë që ekziston. Ata ndajnë po ashtu një...

 • Në strofullën e ujqërve

  e mërkurë

  26.2.20

  00:57

  Në strofullën e ujqërve

  Një grup grabitësish vendosin të sulmojnë Rezervën Federale të SHBA- së, një bankë të ashtuquajtur të padhunueshme që nuk mund të plaçkitet. Por, plani i tyre ndërpritet nga një njësi elite përgjegjëse e udhëhequr nga...

 • Sinjale nga e ardhmja

  e mërkurë

  26.2.20

  01:10

  Sinjale nga e ardhmja

  Një kapsulë kohe përmban një mesazh për ardhjen e apokalipsit në tokë dhe zhdukjen e gjithë racës. Një film thrilller dhe fantastiko-shkencor nga Alex Proyas ku interpreton Nikolas Keixh. Është viti 1958 në një qytet...

 • Fanatikët

  e mërkurë

  26.2.20

  01:20

  Fanatikët

  Dan Fogler, Jay Baruchel. Një grup fanatikësh të filmit 'Lufta e yjeve' ndërmarrin një udhëtim përmes gjithë Amerikës, për të realizuar dëshirën e fundit të mikut të tyre, i cili kërkon ta shohë filmin përpara se të...

 • I detyruar të luftojë

  e mërkurë

  26.2.20

  01:40

  I detyruar të luftojë

  Film Aksion

  Peter Weller, Gary Daniels. Një legjendë e dyluftimeve të paligjshme për të mbrojtur villain e tij, detyrohet të marrë pjesë në një garë të rrezikshme, ku mund të humbësh gjithçka.

 • FILM

  e mërkurë

  26.2.20

  01:45

  FILM

 • Unë ti dhe Dupri

  e mërkurë

  26.2.20

  01:52

  Unë ti dhe Dupri

  Carl dhe Molly sapo janë martuar dhe po transferohen në një shtëpi të re në një lagje të qetë. Ndërkohë shoku më i mirë i tij, Dupri, humbet punën, shtëpine dhe makinën. Ai nuk mund ta shohë shokun e tij në këtë...

 • Një përbindësh në Paris

  e mërkurë

  26.2.20

  01:55

  Një përbindësh në Paris

  Në Parisin e vitit 1910-të, një përbindësh nis të tmerrojë gjithë qytetitn. Por a është ky përbindësh me të vërtetë kaq i frikshëm?

 • FILM

  e mërkurë

  26.2.20

  02:30

  FILM

 • 007 - Casino Royale

  e mërkurë

  26.2.20

  02:30

  007 - Casino Royale

  Në misionin e tij të parë Xheims Bond duhet të ndalojë "Le Chiffre", bankierin e një nga organizatave më të rrezikshme terroriste në botë. Agjentit Bond i duhet të fitojë një kampionat pokeri në Kazinonë Royale në Mal...

 • Aventura në ishullin e ëndrrav

  e mërkurë

  26.2.20

  02:35

  Aventura në ishullin e ëndrrav

  Dy miushë, Gavin dhe Methju, nisen drejt ishullit të Ëndrrave, për të shpëtuar familjen e mikut të tyre Çester.

 • Nga hajdut në polic

  e mërkurë

  26.2.20

  02:50

  Nga hajdut në polic

  Martin Lawrence, Luke Wilson. Një hajdut profesionist, rikthehet në një ndërtesë ku kishte fshehur një diamant të vlefshëm. Por ndërtesa është një rajon policie dhe për të rimarrë 'atë që i takon' ai duhet të futet në...

 • X-Men - Fillimi i nje lufte

  e mërkurë

  26.2.20

  03:10

  X-Men - Fillimi i nje lufte

  Erik Lensher zbuloi fuqitë e tij magnetike kur mamanë e tij e çuan në një kamp përqëndrimi. Sebastian Shoi e mori në zyrën e tij dhe i vrau të ëmën para syve të tij, duke i rritur aftësitë e tij përmes zemërimit....

First « 1 2 3 ... 14 15 16 » Last
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.