Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(123 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mel Gibson, Helen Hunt. Me ne fund vetem nje mashkull e di se cfare mendojne dhe duan femrat. Nje film plot me situata komike, nje udhetim ne boten e brendshme femerore dhe nje dashuri qe ka vetem nje fund.

Fotot

Çfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan GratëÇfarë Duan Gratë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vogëlsira të përsosura (2021)

  image
  Dy adoleshentë kanë ngecur në një lak kohor që i detyron të jetojnë të njëjtën ditë pa pushim. Ai dëshiron të largohet, ajo preferon të qëndrojë. Kur vendosin të...
 • Si Parajsa (2005)

  image
  Një arkitekt i vetmuar bie në dashuri me shpirtin e gruas së bukur që jetonte në banesën e tij të re.
 • Tenda e puthjeve 3 (2021)

  image
  Kjo është vera e fundit para se Ela të shkoj në universitet, dhe ajo po përballet me vendimin më të vështirë të jetës: të ndjekë të dashurin e saj Noah në Harvard...
 • Ghosts of Rome (1961)

  image
  Several ghosts in an ancient palazzo in Rome join together to save their home from destruction. Mastrianni plays several parts and is hilarious. The other actors...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.