Fotot

I Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në ShtëpiI Vetëm në Shtëpi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mjederat magjike (2010)

  e mërkurë
  image
  Historia e Monikës 11-vjeçare, e cila e fajëson veten e saj për problemet në shtëpi. Vajza e vogël mendon se, kur do të fitojë konkursin shkencor, babai i saj do...
 • Super Krishtlindje (1994)

  e mërkurë
  image
  Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t'ia dalë mbanë në këtë detyrë të re?
 • Limonët e vegjël të verdhë (2013)

  e mërkurë
  image
  Agnesa është kuzhiniere dhe i pëlqen të gatuajë. Ajo ka punë të mirë, të dashurin i cili e do shumë dhe shoqen më të mirë e cila është gjithmonë pranë saj. Një...
 • Fëmijët e divorcit (2013)

  e mërkurë
  image
  Një burrë i rritur i kapur nga zjarri i divorcit 15-vjeçar të prindërve të tij zbulon se ai ishte paditur si pjesë e një studimi mbi fëmijët e divorcuar
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.