poster

Senna

Senna (2010)

Dokumentar, Biografi, Sport | Mbretëria e Bashkuar, Francë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Asif Kapadia
CLUB TV | 10.12.20 | 18:00

Vlerësimi: 8.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.55/10
(11 Voto)

Fotot

SennaSennaSennaSennaSennaSennaSennaSenna

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.