СОДРЖИНА

Након што наш главни јунак Дејв напокон и лично упозна Еда, пријатеља његове кќери, који га је и обавестио о њеној смрти, открива како је била у вези с озлоглашеним продуцентом Теријем Валентином, који се, осим продукцијом, бави шароликом лепезом послова од диловања дроге, па до прања новца. Вилсон, у потери за Теријем, замало бива фатално испребијан, баце га са прозора зграде, преживи опасну потеру аутомобилима и бори се дословно са читавом војском највеќих криминалаца Л.А.-а

Слики

ОсветаОсветаОсветаОсветаОсветаОсвета

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Хроникл: Длабока вода (2019)

  вторник
  image
  Алекс Мекферсон ја истражува смртта на еден човек чија сопруга речиси сигурно ќе биде осудена за убиство. Но наскоро Алекс е уверена дека сопругата е невина, а...
 • Писател од сенка (2010)

  вторник
  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
 • Последњи посао (2017)

  вторник
  image
  Наиме, морају се борити против страшног борбеног пса, а у исто време промишљају о љубави, страху и погрешним потезима који су их довели на место на коме се налазе...
 • Граница (2018)

  вторник
  image
  Граничарката Тина има неверојатна способност да препознае криумчарење. Еден ден од траектот се симнува сомнителен човек, кој неможе да го прочита. Кога нема да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.