poster

Пресретач

Interceptor (2022)

Режисер: Matthew Reilly

рејтинг: 4.5/10

Слики

Пресретач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дневна светлина (1996)

  image
  Во експлозија во тунел во Њујорк се рушат и влезот и излезот. Љуѓе остануваат заробени внатре. Еден херој (Силвестер Сталоне) се обидува да ги однесе на безбедно...
 • Војната на утрешнината (2021)

  image
  Група временски патници од 2051 г. доаѓаат со итна порака: човештвото ја губи глобалната војна со смртоносна вонземска раса. Војниците и цивилите од сегашноста...
 • Мрачна вода (2007)

  image
  Грејс, нејзиното момче Адам и нејзината помала сестра, Ли се на одмор во северна Австралија, и одлучуваат да одат на пловење по реката со Џим, нивниот водич....
 • Еверест (2015)

  image
  Инспириран од неверојатните настани поврзани со обидот да се качат на врвот на највисоката планина на светот, овој документарец го прикажува патувањето на две...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.