Valbona Selimllari na prezanton me të birin, shihini ngjashmërinë mes tyre

e mërkurë, 4 gusht 2021 8:41 e paradites

Missi i parë Valbona Selimllari është një nga gratë më të bukura në Shqipëri e cila vazhdon ta ruajë freskinë e saj ndër vite. Ajo si gjithmonë përpiqet që të mbajë larg syrit të publikut jetën private dhe nuk e kemi parë të japë asnjë intervistë.
Së fundmi, ajo nuk ka rezistuar po publikuar një foto me djalin e saj Kejnin i cili ka një ngjashmëri shumë të madhe me të ëmën dhe kjo gjë i ra në sy të gjithëve.
Gjithashtu Valbona ka ndarë edhe një foto me vajzën e saj të vogël dhe mbesën e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga spektakli “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. /tvklan.al
The post Valbona Selimllari na prezanton me të birin, shihini ngjashmërinë mes tyre appeared first on Tv Klan.

më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.