LAJMET: Top Channel

Sherri me menaxherin e tij, Bardhi rimerr Instagramin! Bën një dedikim të papritur për Sara Gjordenin

“Ka një rigjykim, a do arrijë ta mbyllë Big-un”? Avokati për lirimin e Liamit dhe rifutjen në BBV3: Çështja e tij ka qenë jo panale

“Më ftoi për një verë 3 mijë euro”, sipërmarrësja në “Ftesë në 5” tregon ngacmimin seksual nga shefi i saj

Të gjithë mund të shikojnë bufët, por më inteligjentët kuptojnë se një prej tyre nuk është një shpend (fotot)

“Të lumtë pushka!”, Einxhel Shkira i del në mbrojtje Egla Cenos: Ky është realiteti ynë i hidhur…

Ish-banorja e Big Brother VIP2 gjen dashurinë, zyrtarizon lidhjen me biznesmenin e njohur

Akuzat për ngacmim seksual ndaj një personazhi publik, reagon vëllai i Egla Cenos: Do jem pas krahëve të saj, do i shkojmë deri në fund

Habit Nicole Kidman, tregon reagimin e çuditshëm gjatë funeralit të të atit: E pashë në arkivol dhe nisa të qeshja

Bebe Rexha arrin 14 miliardë dëgjime në Spotify, zyrtarisht këngëtarja e 23-të më e dëgjuar në planet

Kavanozi i reçelit u bë “sebepi” që Shakira zbuloi tradhtinë e Gerard Pique? Reagon këngëtarja

Kate Middleton fotografohet e buzëqeshur krah Princit William, por sërish nuk ndalojnë spekulimet: Është sozia, jo Princesha

“Zemra ime” Gabriela Arapi bën deklaratën e prapritur në Procesin Sportiv: Ky i ftuar do të më tërbojë mua

“Ajo mori famë se i shkoi Romeos nga mbrapa”, Meri i quan femrat brenda BBV3 si fanse të Julit, Gazi: Ti fantazon, Heidi është super lojtare

Historia e rrallë e Baba Mondit, “ushtaraku” që drejton Bektashinjtë

“Vajza s’takon të atin”, Rudina flet ekskluzivisht për “gjyqin” me ish-partnerin: Është e tmerrshme, kur ajo të rritet do…

“Vajzat e bashkëshortit më fshijnë lotët”, rrëfimi prekës i Rudina Dembacajt: Njëra më mbante dorën, tjetra…

Mark Frroku surprizon partneren e tij Rudina Dembacaj, habitet aktorja! Si nisi historia e dashurisë së tyre: Më tërhiqte…

Marrëdhënie intime në “BBV”? Megi Pojani vë në siklet Sara Gjordenin, si përgjigjet ajo

Adriana Matoshi fiton betejën e tretë me tumorin: S’mund mos ta mbaja premtimin për t’u kthyer! Uroj të jetë sfida e fundit

“Më priti duke qarë”/ Sara tregon emocionet e takimit dhe bisedën e parë me nënën e Bardhit

Emri « 1 2 3 ... 472 473 474 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.