LAJMET: InfoMedia Albania

RTSH Tani vjen me shërbimin VOD. Nostalgjia e kinemasë dhe filmat më të rinj shqiptar

Netflix zyrtarizon datën e premierës së sezonit të dytë të “Emily in Paris”

The Execution: publikohet trailer-i i filmit të dhunshëm rus mbi kërkimin e një vrasësi serial

Johnny Depp hap një kompani filmi në Mbretërinë e Bashkuar

“Dy Luanë drejt Venecias” i Jonid Jorgji shpallet kandidatura e Shqipërisë për Oscar 2021

Jeni fansa të Marvel Comics? Zbuloni sesi “pushtuan” kinematë dhe TV

Përgjigja e gabuar për kombëtaren e futbollit shqiptar i heq mundësinë të riut turk të bëhet milioner!

Filmi shqiptar triumfon me dy çmime në Festivalin e Venedikut

Freaks Out fiton Luanin e Artë të Festivalit të 78 -të të Filmit në Venecia

Lucifer 6, lamtumirë djallit të televizion: Sezoni i fundit nga sot në Netflix

Pasion & Pushtet – 11.09.2021 | Kush është nëna e vërtetë e Frankos?

“Si ndryshova emrin për shkak të titrimit nga kinezët”, rrëfehet Timo Flloko: Pse filmat në Shqipëri gjithmonë kishin personazhe që u dublonin rolet

Përjashtimi i Sali Berishës / “Lider lind, nuk bëhesh”. Reagon i revoltuar aktori Jul Deda!

Publikohet trailer-i i parë i Matrix Resurrections ku shohim rikthimin e Neo dhe Trinity

‘La Casa de Papel 5’: Cilët personazhe vdesin? | SPOILER

Aktori i Hollywood që nisi biznes me fermën e tij me Kanabis

Ndahet nga jeta “Mjeshtri i Madh “i humorit shkodran

Si u bë Ndriçim Xhepa Tomë tek “Flutura në kabinën time”? Duke jetuar 3 muaj me shoferët e Laçit

U deshën më shumë se 1000 orë për të bërë këtë fustan të princeshë Diana-s në filmin ‘Spencer’

Pritja mbaroi! Publikohen episodet e sezonit të pestë të “La Casa De Papel”

Emri « 1 2 3 ... 10 11 12 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.