LAJMET: TV Klan

Tom Cruise rrezikon jetën me  xhirimet e “Mission Impossible 8”

Florian Marku bëhet baba për herë të parë! Ndan foton e ëmbël me vogëlushin dhe zbulon emrin e tij!

Albumi i ri i Adele shitet me shpejtësi marramendëse

Jennifer Lopez për Ben Affleck: Jam 100% gati të martohem sërish

Së shpejti nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari zbulon gjininë e fëmijës

Britney Spears nuk e ka në plan të bëjë një intervistë me Oprah Winfrey

Pink i kërkon ndihmë Cristiano Ronaldo

Ngjyra lejla, trend i sezonit

“Shumë dashuri nga Prishtina”, me fotot e vjetra nga Kosova, babai i uron Ritës ditëlindjen

“Baba Idrizi” vjen sërish në Tiranë

“M’u bëfsh mbret”, Adrola zgjodhi momentet dhe fjalët më të bukura për ditëlindjen e Troit

“Marget, tezja vdes për ty”, Luana ndan foton e veçantë me mbesën e porsalindur

A jeni gati? Projekti i ri muzikor i Taynës po vjen më shpejt nga ç’e mendonim

Probleme shëndetësore? Vajza e Ledrit dhe Sarës shfaqet me maskë oksigjeni

Teksa Kim dhe Pete po shijojnë romancën, Kanye mendon të rikthejë familjen

“Jam në shok”, Jessie J rrëfen mes dhimbjes së madhe abortin

U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës së Marinës dhe Getoarit  

Sam Smith lihet jashtë ‘Brit Awards’

Në përgatitje të albumit të parë, Alban Ramosaj zbulon detaje për projektin muzikor

“Kam besim të plotë tek ai”, Wanda bën deklaratën e fortë për Icard-in

Emri « 1 2 3 ... 125 126 127 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.