Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(36 Voto)

PëRMBLEDHJE

Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një terren të mrekullueshëm...

Fotot

KrudëtKrudëtKrudëtKrudëtKrudëtFoto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2015 DreamWorks Animation LLC.KrudëtKrudëtKrudëtKrudëtKrudëtKrudëtKrudët

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.