O Diário de Tati

O Diário de Tati (2012)

Komedi | Brazil
Regjia: Mauro Farias

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.5/10

PëRMBLEDHJE

Tati is a typical teenager, unable to learn mathematics, but very intelligent when creating plans to escape the punishment of the mother. During the summer, she needs to hide that she has to do math classes to improve her grades, conquer Zeca, the most popular boy in school and also care for the heartache of her mother, who wants to try to find a new love.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.