poster

Опседнатост

The Turning (2020)

Режисер: Floria Sigismondi

Каде да се погледне
U kinima od 30.1.20
Cineplexx

СОДРЖИНА

Овој Февруари, филмот The Turning нѐ носи на еден мистериозен имот во преградито Меин, каде новата дадилка Кејт е задолжена за грижата на две сирачиња, Флора и Мајлс. Многу набрзо, открива дека куќата а и двете деца кријат тајни и нептата не се такви какви што изгледаат дека се.

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Црниот лебед (2010)

  вторник
  image
  „Црниот лебед“ ја прикажува приказната за Нина (Натали Портман), балерина во њујоршка балетска компанија, чиј живот, како и на сите оние од нејзината професија,...
 • Вдиши длабоко (2013)

  вторник
  image
  Софи е студент на размена, којашто ќе допатува во САД и ќе се смести во семејството на еден професот по музика. Тој ќе и дава часови по пијано, но неговиот...
 • Медуза (2007)

  вторник
  image
  Приказна за три жени во современиот Тел Авив, чии што животи се испреплетуваат. Батја, келнерка по свадби, ќе најде немо дете во морето. Керен, невестата на чија...
 • Добриот пастир (2006)

  вторник
  image
  Едвард верува во САД и е подготвен да жртвува сѐ за заштитата на земјата. Како еден од основачите на ЦИА, Едвард е полн со идеали, но со тек на време неговата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.