рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 6.75/10
(4 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Birds of Prey (и еманципацијата на фамозната Харли Квин) (2020)

  петок
  image
  Откако се раздели со Џокер, Харли Квин се здружи со Црната Канари, Ловџиката, и Рене Монтоја за да спасат млада девојка од убиство што било наредено од бруталниот...
 • Млади револвераши (1988)

  петок
  image
  Година је 1878. Земљопоседник Џон Тунстал (Теренце Стамп) унајмљује шесторицу младиќа бескуќника (Емилио Естевез, Киефер Сутхерланд, Лоу Диамонд Пхиллипс, Цхарлие...
 • Џек Хантер и рајската sвезда (2009)

  петок
  image
  Џек Хантер добива информација дека "Небесната sвезда" е можеби во Турција. Најдобрата трага му е Амен Антаки, продавач на стари предмети, чиј син, Фауд, бил...
 • Сеништен возач: Духот на одмаздата (2011)

  петок
  image
  Николас Кејџ е повторно во улога на Џони Блејз. Во новата визија на режисерите Марк Невелдин и Брајан Тејлор, Џони уште се бори со своето проклетство на ѓаволски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.