Содржина

Сал Вероника се соочува со обвиненија за мафијашките валкани работи. Единствен начин да се извлече е да сведочи против мафијашкиот шеф Поли Амати. Таа прво ќе одбие, но Поли не ќе сака да ризикува и праќа платеници да ја убијат. Сал во последен момент ќе успее да побегне и да влезе во програмата за заштитени сведоци. Со своето семејство, таа ќе почне нов живот, а со новиот пријател Тед, нов бизнис. Но банката нема да им даде кредит, па таа ќе мора да побара пари од локалниот мафијашки шеф...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Он посматра (2018)

  image
  Angela has it all - she's on the partnership track at her prestigious wealth management firm and she is engaged to the perfect man. But things take a turn when...
 • Јакуза принцеза (2021)

  image
  Радња филма смештена је у експанзивну јапанску заједницу Сао Паула у Бразилу - највеќу јапанску дијаспору на свету. Акеми (МАСУМИ) је сироче које открива да је...
 • Прикриениот агент (2022)

  image
  „Прикриениот агент“ е неверојатна и драматична приказна за професионалниот измамник Роберт Фригард кој го игра Џејмс Нортон, и за Алис Арчер, која ја игра Џема...
 • Где је Наѓа? (2013)

  image
  Потрага за ќерком, одводи средовечног човека у један потпуно нови, непознати свет, добро познат младима. Наѓа, осамнаестогодишња девојка, нестала је без трага, не...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.