poster

Воз страха

Night Train to Terror (1985)

хорор | САД
Режисер: John Carr, Phillip Marshak

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.2/10

СОДРЖИНА

Нигхт Траин то Террор је независни хорор филм који је стекао статус култнога хорора, иако су критике поприлично негативне с објашњењем да је филм некохерентан и неразумљив. Подељен је на три дела, три приче, три особе о чијим судбинама Бог и Сотона расправљају у возу...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лига на правдата (2017)

  понеделник
  image
  По смртта на Супермен, Бетмен и Супержена најмуваат личности со супермоќи за да го заштитат човештвото од вонземската закана – Степенвулф. Заедно со нивните нови...
 • Трансформери (2007)

  понеделник
  image
  Вечната борба помеѓу двете раси на Сајбертрон, јуначките Автоботови и злобните Десептикони се сели на Земјата, а се води околу големата моќ во рацете на еден...
 • Добрите момци носат црно (1978)

  понеделник
  image
  Поранешниот водач на една командоска спасувачка акција во Виетнам (Чак Норис) се обидува да открие зошто ги убиваат членовите на неговата чета, еден по еден, а...
 • Револвери Седморице величанствених (1969)

  понеделник
  image
  Једини преживели од првобитне "Седморице величанствених“, Крис, поново је регрутован од стране револуционара како би им помогао у њиховој борби, у Мексику. Наиме,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.