рејтинг: 4.3/10
Оценка на корисникот: 5.4/10
(12 гласови)

Содржина

Часни полицајац постаје увучен у трговину хероином, када му млади дилер у бегу остави петогодишњу ќерку на чување.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
 • Шпионска игра (2001)

  image
  Динамичен трилер раскажан низ сеќавања со Роберт Редфорд како ЦИА агент кој мора да го организира спасувањето на својот млад штитеник, Бред Пит, заробен во Кина.
 • Во кафез (2010)

  image
  Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира...
 • Опсада Алкатраза (2002)

  image
  У овом филму Сасха Петрошевичи Ник Фрејзер се наѓу изненада у затвору “Нови Алкатраз” зато што је Ник убио полицајца. Све време у затвору они имају туче са...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.