poster

Прекидач

Kill Switch (2008)

трилер, акција | Канада, САД
Режисер: Jeff King
Cinemania | Утре | 21:00

Оценка на корисникот: 4.8/10
(139 гласови)

Слики

ПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидачПрекидач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нико (2021)

  image
  Добитник награде Еммy Боб Оденкирк (Беттер Цалл Саул, Тхе Пост, Небраска, Бракинг Бад) глуми Хутцх Манселла, неугледног оца и мужа, којег живот не мази а он је...
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Ја сам гнев (2016)

  image
  Незапослени инжењер Стенли Хил (Јохн Траволта) сведочи убиству своје супруге Вивијан (Ребецца Де Морнаy), коју су напали и убили на паркингу. Оптереќен кривицом,...
 • Колатерал (2004)

  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.