рејтинг: 3.1/10
Оценка на корисникот: 6/10
(35 гласови)

Содржина

Елитниот војник Џек Карвер живее изолирано како возач на туристички брод на американскиот западен брег. Престанува да го прави тоа кога привлечна новинарка ќе го замоли да ја пренесе во воената база на островот. Таа му е внука на локален полковник кој е на пат да открие голема тајна. Патувајќи до дестинацијата, Валери е фатена, а бродот на Џек лета во воздухот, при што Џек успева да се спаси во последната секунда. Тогаш почнува неговата опасна авантура. Џек мора да го запре д-р Кригер кој го има главниот збор на островот и да ја спаси Валери, ако треба и сам против целата армија ...

Слики

Сосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смртта

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ѕвездени патеки (2009)

  image
  Приказната ги бележи раните денови на Џејмс Т. Кирк и членовите на екипажот на бродот Ентерпрајз во текот на нивната обука во Академијата на Ѕвездената флота, со...
 • Скyлинес (2020)

  image
  Неколико година након што су ванземаљци окупирали Земљу, биологија бивших ванземаљаца убица је промењена како би могли мирно да живе са људима. Али када се појави...
 • Ѕвездени патеки: Во мрак (2013)

  image
  Кога еден безмилосен генијалец, познат како Кан, самиот објавува војна против Федерацијата. Капетан Кирк, Спок и смелиот екипаж на УСС Ентерпрајз ќе тргнат во...
 • Човек-пајак: Нема пат до дома (2021)

  image
  За првпат во филмската историја на Човекот-пајак, се открива идентитетот на нашиот пријателски херој од соседството, доведувајќи ги неговите одговорности како...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.