СОДРЖИНА

Елитниот војник Џек Карвер живее изолирано како возач на туристички брод на американскиот западен брег. Престанува да го прави тоа кога привлечна новинарка ќе го замоли да ја пренесе во воената база на островот. Таа му е внука на локален полковник кој е на пат да открие голема тајна. Патувајќи до дестинацијата, Валери е фатена, а бродот на Џек лета во воздухот, при што Џек успева да се спаси во последната секунда. Тогаш почнува неговата опасна авантура. Џек мора да го запре д-р Кригер кој го има главниот збор на островот и да ја спаси Валери, ако треба и сам против целата армија ...

Слики

Сосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смрттаСосема различни: Крик на смртта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ден на независноста: Нова закана (2016)

  денес
  image
  По дваесет години откако таинствени вонземјани за малку ќе го уништеа човештвото, тие се враќаат во експлозивното продолжение „Ден на независноста: Нова закана!...
 • Седморица величанствених (2016)

  денес
  image
  Градиќ Росе Цреек налази се под смртоносном контролом индустријалиста Бартхоломеwа Богуеа, па очајни граѓани затраже помоќ седморице одметника, ловаца на главе,...
 • Ловец на чудовишта (2020)

  денес
  image
  Кога поручник Артемис и нејзините лојални војници се транспортирани во нов свет, тие се впуштаат во очајна борба за преживување против непријатели со неверојатни...
 • Хитмен: Агент 47 (2015)

  денес
  image
  Во филмот се работи за еден елитен убиец кој бил генетски изменет за да биде совршена машина за убивање, а е познат само по последните две бројки на баркодот што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.